РАЦІОНАЛЬНИЙ ВИБІР ГОРМОНОТЕРАПІЇ ТА ПРЕПАРАТІВ ВІТАМІНУ D ПРИ РЕВМАТИЧНИХ ЗАХВОРЮВАННЯХ.

7 учасників

Шановні колеги!

Всеукраїнська асоціація ревматологів України запрошує Вас взяти участь в онлайн майстер-класі «Раціональний вибір гормонотерапії та препаратів вітаміну D при ревматичних захворюваннях», який відбудеться 29 квітня об 11.00 для лікарів за спеціальностями «ревматологія», «загальна практика – сімейна медицина», «внутрішні хвороби».

Участь безкоштовна. Доступ до вебінару тільки для ЛІКАРІВ.

1. Отримати доступ до вебінару ви зможете за посиланням https://youtu.be/epidSzWrMfY Переходьте за цим посиланням до ютуб-каналу та підписуйтесь на наші відео. Щоб отримати нагадування про початок вебінару – натискайте на дзвіночок.
2. Для отримання іменного сертифікату необхідна обов’язкова реєстрація на сторінці http://rheumahub.org.ua/registration (При реєстрації вказуйте повністю прізвище, ім’я та по батькові, для заповнення сертифікату). Сертифікати будуть надсилатися електронною поштою на протязі тижня після закінчення вебінару.

Програма майстер-класу

Шановні колеги! У Вас буде можливість в режимі он-лайні (в чаті) задати запитання. Відповіді на них ви отримаєте після закінчення доповідей.

Пропозиції та теми, які ви хотіли б почути, присилайте на електронну адресу orgmetod2017@gmail.com

Головний партнер: PFIZER (CША)
Партнер: ОМНИФАРМА КИЕВ (Україна)

Телефони для довідок: (044) 249-70-03, (068) 072-91-38

Безкоштовно