Створити свій безкоштовний обліковий запис

Зверніть увагу, що для того, щоб пропонувати вам якісні послуги, на одного користувача дозволений лише один обліковий запис.

Ваш обліковий запис на Rheuma Hub – це ваш особистий запис. Будь ласка, створіть обліковий запис Rheuma Hub лише на своє ім’я, а не на ім’я когось іншого.

Заповніть поля у формі – на це знадобиться дві хвилини. Усі поля форми є обов’язковими.

Реєстрація

У разі виникнення проблем зі створенням вашого облікового запису, будь ласка, зв’яжіться з нами. (Вкажіть тему: Допоможіть зареєструватися на сайт Rheuma Hub)

Конфіденційність персональних даних

Інформація, зібрана в процесі створення облікового запису, підлягає обробці даних, щоб ми могли надати вам простір, звідки ви зможете безпечно керувати нашими продуктами та послугами та отримувати вигоди від них.
Без цієї інформації ми не зможемо надати вам доступ до таких послуг, як підписка на розсилки, реєстрація на події, доступ до тестів та отримання сертифікатів.
Одержувачами даних є співробітники Rheuma Hub, відповідальні за управління вашим обліковим записом та надання вам доступу до Особистого кабінету, де ви можете надати / переглянути / відредагувати вашу особисту інформацію, події на які ви зареєструвались, сплатили, пройшли тести та отримали сертифікати. Зібрані дані зберігатимуться максимум 3 років після вашої останньої транзакції чи діяльності з нами, після чого ваш обліковий запис Rheuma Hub буде закритий.
Rheuma Hub може надавати вашу інформацію своїм підрядникам для надання конкретних послуг, таких як, наприклад, видавцям журналів, які співпрацюють з Rheuma Hub, банківськім партнерам, якщо ви здійсните платіжну операцію зі свого рахунку, при оплаті за доступ до події та у інших випадках – відповідно до ваших конкретних дій у вашому обліковому записі. Rheuma Hub використовує хмарне CRM та рішення електронної пошти для обробки та управління вашими даними, а також для спілкування з вами.
Відповідно до глави 3 Європейського регламенту 2016/679 щодо захисту даних, ви маєте право вимагати від Rheuma Hub доступ, виправлення або видалення ваших персональних даних або обмеження обробки ваших даних або заперечувати проти обробки а також право на перенесення даних.
Для цього, будь-ласка, зв’яжіться з orgcomitet@rheumahub.org.ua (пам’ятайте, що під час процесу звернення за допомогою через захищене веб-посилання буде вимагатися підтвердження особи).

 12,080 переглядів,  1 сьогодні