Про компанію Dileo Farma
Ми працюємо на фармацевтичному ринку України з 2010 року для забезпечення українців якісними оригінальними медикаментами. ТОВ «Ділео Фарма» є імпортером та організацією, що здійснює в Україні маркетинг фармацевтичних препаратів провідних європейських виробників. Наші партнери - інноваційні компанії, які розробляють і виготовляють високоякісні дієві фармацевтичні препарати для застосування у педіатрії, отоларингології, гінекології, неврології, психіатрії та інших галузях медицини. Разом ми докладаємо максимум зусиль для здійснення нашої загальної мети: поліпшення якості та збільшення тривалості життя людей.
![](https://rheumahub.org.ua/?brizy_media=wp-f23462a5fb5e3623659e8e5bd2a77dad.jpg&brizy_crop=iW%3D555%26iH%3D781%26oX%3D0%26oY%3D0%26cW%3D555%26cH%3D781)
![](https://rheumahub.org.ua/?brizy_media=wp-43131b7aaeba02366c3252a62ee4b5b7.jpg&brizy_crop=iW%3D555%26iH%3D781%26oX%3D0%26oY%3D0%26cW%3D555%26cH%3D781)