Orion

Про компанію Orion Pharma

Оріон є європейською інноваційною науково-дослідною фармацевтичною компанією, що спеціалізується на розробці і виробництві готових лікарських форм та субстанцій для фармацевтичної індустрії. Фахівці компанії Оріон постійно розробляють нові ліки і методи лікування. Основними областями терапії фармацевтичних досліджень і розробок компанії Orion є невідкладна кардіологія, розлади центральної нервової системи, онкологія і респіраторні захворювання. Усі виробничі підприємства Orion і більшість науково дослідницьких центрів розташовані у Фінляндії. Штаб-квартира Оріону знаходиться в Эспоо. Основними ринками для Оріон являються країни Європи і США, продукція компанії представлена і в інших країнах світу через партнерів. Акції Orion A і B котируються на біржі Nasdaq Helsinki.

Переглянути інформаційні матеріалиМетотрексат

Орион

Системний

червоний вовчак


Метипред® (Methylprednisolon) - синтетичний стероїд, що має фармакодинамическими властивості, аналогічні гідрокортизону або кортизолу. При цьому метилпреднізолон має значно велику протизапальну дію, тоді як минералкортикоидный ефект і гіпокаліємія удвічі менші, ніж при застосуванні кортизолу і гідрокортизону. Діабетогенний ефект незначний.

Метотрексат Оріон (Methotrexatum) - це антагоніст фолієвої кислоти, інгібірувальний відновлення фолієвої кислоти і зростання клітин тканини. Метотрексат конкурентно пригноблює фермент дигидрофолатредуктазу, запобігаючи відновленню дигидрофолата до тетрагидрофолата, який потрібний для синтезу ДНК і реплікації клітин.

Loading